MLADŠIE NÁDEJE ODOHRALI V MBL KE UŽ IV. KOLO

V sobotu aj keď pomaly vrcholili jarné prázdniny sa našiel termín na ďalšie kolo Minibasketbalovej ligy v Košiciach. IV. kolo v kategórii mladšie nádeje sa uskutočnilo v telocvični UPJŠ na Medickej 4. Čas na basketbalové vyžitie si v túto sobotu našlo päť družstiev, ktoré si navzájom zmerali sily systémom každý s každým.

ZŠ Drábova (dievčatá) Cassovia Košice

ZŠ Užhorodská (dievčatá) Young Angels Košice

ZŠ Komenského (dievčatá) ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa

ZŠ Čaňa (mix) Tydam Košice

ZŠ Levoča (mix) BK SO Levoča

„Čas plynie a ani sme sa nenazdali a zostala nám v mesiaci február ešte jedna milá povinnosť a to usporiadať IV. kolo MBL KE v kategórii mladšie nádeje. Aj keď bol čas prázdnin a účasť družstiev bola z toho dôvodu nižšia určite sme chceli, aby sa kolo uskutočnilo. Sme radi, že chýr o tomto turnaji sa dostal už aj do Starej Ľubovne a tamojšie budúce basketbalistky prejavili záujem o účasť na turnaji. Je príjemným zistením, že zatiaľ sa do tohto ročníka a kategórii mladšie nádeje zapojilo 13 škôl. Určite toto číslo nie je konečné a radi privítame aj ďalších záujemcov, ktorí sa venujú so zanietením naším vychádzajúcim basketbalistom a basketbalistkám. Do konca tohto ročníka nám ešte ostáva zorganizovať v tejto kategórii tri turnaje, takže priestor na spoznávanie sa s basketbalom ešte určite bude. Využijeme aj možnosť vycestovať s družstvami aj na kolo, ktoré by sa uskutočnilo za hranicami mesta aby sme touto formou pomohli spropagovať basketbal v tom ktorom meste“, vyjadril sa  šéftréner Cassovie a jeden z organizátorov R. Dvorščák.

Najbližší predbežný program Minibasketbalová liga Košice:

  • sobota 12.3.2016 Minibasketbalová liga Košice V. kolo ročník narodenia 2006/2007 TELOCVIČŇA ZŠ Mateja Lechkého, Ulica Jána Pavla II. 1, 040 23 Košice
  • staršie nádeje ročník narodenia 2004-2005 ????

Fotografie zo zápasov v spolupráci s Radkom Dvorščákom nájdete TU

Rozpis zápasov a výsledky IV. kola nájdete TU

Publikované: 22.2.2016 Autor: Radko Dvorščák