BAM Poprad 66 - 40 BK SOŠŽ Cassovia Košice
31 jan 2016 - 11:00Telocvičňa ZŠ Komenského Poprad

Zabojovať o body do tabuľky prišli baby v nedeľu 31.1.2016 do Popradu. Zápas sa uskutočnil na tamojšej ZŠ na Komenského ulici. Hra bola zahájená úvodným rozskokom o 11:00.  „Čo sa nám nepodarilo dokázať v sobotu doma chceli sme napraviť v Poprade. Žiaľ opak bol však pravdou. Aj keď sme dokázali so súperom na jeho pôde držať krok a polčasový výsledok bol pre nás prijateľný 31:28, vyhrať sme si určite nezaslúžili. Hlavne nás môžu mrzieť inkasované body zo situácii 1:0, prípadne 1:1 bez aktívnej výpomoci od spoluhráčok. Súper viditeľne viac túžil po víťazstve ako my. Naša snaha ostala niekde na tréningu či v šatni. Spokojný určite nemôžem byť za svoje vylúčenie zo zápasu ako aj vylúčenie môjho asistenta. Viem, že týmto sme družstvu určite nepomohli ale také boli verdikty…….Bolo to pre nás zas niečo nové. Každopádne postupová cesta sa komplikuje, keďže okrem víťazstva v poslednom kole budeme potrebovať aj trocha športového šťastia“ vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie R. Dvorščák.

BAM Poprad – BK SOŠŽ Cassovia Košice 66:40 (19:13, 31:28, 49:36) Štatistika zo zápasu

BAM Poprad: Turzáková 13, Barčová 13, Kuklová 12, Černohorská 11, Grichová 9, Šoltésová 4, Schmidtová 2, Rusnáková 2. Tréner: J. Janáčková

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Kačmárová 10, Mihaliková 10, Krajcová 6, Rojtašová 4, Majerčíková 4, Gyuriová 2, Piteková 2, Schmidtová 2. Tréner: R. Dvorščák

TH: 16/21 – 6/10, FAULY: 14 – 22, TROJKY: 0 – 0. Rozhodovali: Uhrin, Kuchár. ŠTVRTINY: (19:13, 12:15, 18:8, 17:4).