BAM Poprad 74 - 50 BK SOŠŽ Cassovia Košice
27 nov 2016 - 11:00......JUNIORKY.....Poprad, ZŠ Komenského

BAM Poprad – BK SOŠŽ Cassovia Košice 74:50 (24:6, 34:17, 54:30) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Kardoheľová 17, Rojtašová 9, Mihaliková 8, Arendáčová 5, Majerčíková 4, Schmidtová 3, Gyuriová 2, Strompová 2. Tréner: J. Hricko

 „Úvod sme absolútne nezachytili. Poprad nám hneď v úvode prekazil plány na dobrý výsledok. Hrali sme nedôrazne a ustráchane. Opäť nás zradil obranný doskok, či skôr neochota a zabúdanie na odstavovanie hráčok. Zvyšok zápasu bol vyrovnaný, no vďaka 20 bodovému manku z prvej štvrtiny sme už nemali psychickú silu sa na súpera dotiahnuť. Mali sme aj svetlé momenty v zápase. Škoda, že ich nebolo viac. Treba sa z týchto chýb poučiť a sústrediť sa už na zápas v SNV, ktorý bude pre nás dôležitý“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J. Hricko.

„Do zápasu sme vstupovali s cieľom odohrať čo najlepší zápas a čo najlepšie skóre. Naša veľkú snahu však bolo málo vidieť, čo nám aj povedal sám tréner. Odstavovali sme slabo čo viedlo k doskokom súperiek a k následnému skóre v tabuľke v ich prospech.V útoku sme boli tiež ako na ihlách, keďže súper vedel, ako má brániť naše akcie. Po polčasovom skóre 34:17 sme sa postavili na nohy a začali viac makať či v obrane, tak aj v útoku. Začali sme pomerne odstavovať a rýchle prechody nám zaručili dotiahnuté skóre v závere“, vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie N. Schmidtová.

Fotografie zo zápasu v spolupráci s Slavomírom Odziomekom nájdete TU