BAM Poprad 50 - 45 BK SOŠŽ Cassovia Košice
03 dec 2016 - 17:30......EXTRALIGA ŽENY..... Poprad, Aréna Poprad

BAM Poprad – BK SOŠŽ Cassovia Košice 50:45 (18:8, 12:6, 12:11, 8:20) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Filičková 15, Lukačíková 8, Jassová 7, Mackulínová 5, Töröková 4, Migová 4, Desiatniková 2.

Ján Hricko, Cassovia Košice: „Ťažko sme sa rozbiehali a vôbec nám nevyšiel vstup do zápasu. Cely prvý polčas sme ťahali za kratší koniec. Hrali sme v útoku pomaly, nedôrazne ale hlavne nám chýbala disciplína. Dôkazom toho je 18 strát za polčas. Tretiu štvrtinu sme sa zobudili hoci bola vyrovnaná, začali sme viac atakovať súperov kôš. Posledná štvrtina bola najlepšia z našej strany, no opäť v zlomových momentoch sme zlyhali. Chýbal nam líder aj skúsenosti. Aj napriek rozdielu len troch bodov v závere sme nedokázali zvrátiť tento zápas a vyhrať ho. Je však veľmi ťažké vyhrať zápas, ktorý začneme štvrtinou 18:8 a stratíme 30 lôpt.“