BK SOŠŽ Cassovia Košice 65 - 60 BAM Poprad
11 feb 2017 - 17:00......KADETKY..... Košice, ŠA SOŠŽ Palackého 14

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BAM Poprad 65:60 (14:12, 28:35, 50:46) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Piteková 16, Ulianinová 11, Cabanová 4, Maximová 2, Petrušková (Polášeková 15/15 doskokov/, Komanová 9, Basová 6, Hudáková 2). Tréner: M.Klasovský

„Vzhľadom k viacerým zápasom, ktoré sme so súperom z Popradu mali možnosť túto sezónu odohrať, sa dá povedať, že sa obe družstvá navzájom dobre poznajú aj po hernej stránke a možno aj preto bol zápas počas celého priebehu zväčša vyrovnaný so striedavým vedením. Obe družstvá predviedli pekný výkon a myslím si, že diváci, ktorí si našli cestu do haly sa mali na čo pozerať. Dievčatá si v závere dokázali udržať mierny náskok a doviesť zápas do víťazného konca“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„V sobotu sme odohrali zápas s Popradom. Súpera veľmi dobre poznáme a preto sme sa dokázali pripraviť. Už od začiatku zápasu sme s nimi viedli vyrovnaný súboj o víťazstvo. No v druhej štvrtine prišlo naše zaváhanie, kde Poprad strhol vedenie na svoju stranu. Po polčasovej prestávke sme boli v jednoznačne náročnejšej úlohe. Potrebovali sme sa vrátiť do zápasu a vedenie strhnúť na našu stranu. Zápas bol až do poslednej minúty vyrovnaný. Napokon sme z tohto ťažkého duelu vyšli ako víťazi my. Taktiež na tomto zápase vidno naše zlepšenie od začiatku sezóny, kedy sme s týmto družstvom prehrávali aj o viac než 30 bodov. Zápas bol organizovaný, dokázali sme si vytvoriť vhodné pozície z ktorých sme dávali ľahké koše. Koše nám tiež zabezpečovali časté vniky, streľba a premenené šestky“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie M.Piteková.