BK SOŠŽ Cassovia Košice 53 - 63 BAM Poprad
15 nov 2015 - 15:00Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Ján Hricko, tréner BK SOŠŽ Cassovia Košice:

V tomto zápase mala „šťavu“ pre nás iba prvá štvrtina, kde nasadenie v obrane spĺňali kritéria nášho tímu. V druhej štvrtine sme poľavili na agresivite a to sa prejavilo na polčasovom výsledku. Kopili sa taktické chyby a útok bol veľmi statický. Stav 53:63 hovorí za všetko. Keď družstvo odohrá 20 minút zo 40tich nemôže vyhrať a ani tréner nemôže byť spokojný. Zlyhali sme pod oboma košmi

Petra Nedoroščíková, hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice:

V prvom rade sa nám nepodarilo splniť jasný cieľ, ktorý sme si dali a to konečne dotiahnuť zápas do víťazného konca. Zápas sa nevyhráva po prvej štvrtine. Stav druhej štvrtiny 7:23 svedčí o všetkom. V obrane sme veľmi netakticky faulovali z čoho sme veľmi rýchlo nazbierali 5 tímových faulov a súper sa tak pomaly každou minútou doťahoval trestnými hodmi.

Vyjadrenie hostí

Igor Skočovski, tréner BAM Poprad:

Skúsenosť bola jednoznačne na našej strane i keď si myslím, že sme ju mali ukázať skôr a kontrolovať priebeh zápasu. Naše víťazstvo sa zrodilo na môj vkus príliš ťažko. S výkonom družstva som mierne spokojný nakoľko má náš kolektív na oveľa viac. Chcem pochváliť aj súpera, ktorý hral mimoriadne tvrdo a motivovane, prajem im aby tá prvá výhra už čoskoro prišla.

Gabriela Husárová, hráčka BAM Poprad:

K našej výhre dopomohla kolektívna obrana a bojovnosť. Fakt, že každá hráčka pristúpila k zápasu zodpovedne nám pomohol poraziť súpera vo všetkých herných činnostiach.

DSC_1891 DSC_1879 DSC_1868 DSC_1815 DSC_1812 DSC_1774 DSC_1776 DSC_1782 DSC_1805 DSC_1809 DSC_1773 DSC_1759 DSC_1756 DSC_1755