BK SOŠŽ Cassovia Košice 64 - 85 BK EILAT PU Prešov (ms)
29 okt 2016 - 13:00......JUNIORKY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BK Eilat PU Prešov 64:85 (17:23, 12:20, 13:25, 28:17) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Arendáčová 26, Schmidtová 10, Rojtašová 8, Kardoheľová 6, Mihaliková 6, Kačmárová 4, Šimková 4.

„Sobotný zápas so “ženami” Prešova bol možno trošku aj súboj mladej krvi so skúsenosťami. Vedeli sme, že musíme hrať rýchlo. Žiaľ už od prvej štvrtiny to bolo presne naopak. Inkasovali sme pomerne veľa protiútokov a v útoku sme sa nedokázali presadiť do pomerne statickej zóny. Chyby sa kopili a v útoku sme boli pasívni. K miernej náprave došlo v druhej polovici zápasu. Dvihli sme intenzitu v obrane. Výsledok sme kozmeticky upravili, no spokojní určite byť nemôžeme. Dievčatá si musia uvedomiť proti komu nastupujú a čo by mali využívať. Bola to ďalšia skúsenosť pre nich. V nedeľu nás čaká Bardejov a očakávam koncentrovaný výkon.“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J. Hricko.

„Zlyhali sme už v prvom polčase. Tým, že sme hrali proti vekovo starším súperkám, náš cieľ bol ubehať ich rýchlymi protiútokmi. Namiesto toho ony ubehali nás aj keď ich bolo sedem. Nerešpektovali sme trénerové slová, čo nás mrzí a tak nesieme plnú zodpovednosť za prehru.“ ,vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie J. Rojtašová .