BK SOŠŽ Cassovia Košice 43 - 65 BK Lokomotíva Sereď
12 mar 2017 - 10:00......KADETKY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BK Lokomotíva Sereď 43:65 (12:20, 21:39, 34:58) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Komanová 13/6 doskokov/, Haová 7/9 doskokov, 5 ziskov/, Strompová 6, Maximová 5, Túryová ( Čavarová 4, Lukčová 4, Cabanová 3, Petrušková 1). Tréner: M.Klasovský

„V dnešnom zápase sme sa snažili odčiniť náš včerajší výkon. A aj keď to bolo o poznanie lepšie, aj tak sme, podľa mňa, zaostali za našimi možnosťami. Mohlo to byť spôsobené aj neúčasťou viacerých stabilných hráčok, no napriek tomu si myslím, že dievčatá majú na viac. Je ale potrebné, aby si to uvedomili aj ony a hrali sebavedomejšie. Budeme na sebe musieť zapracovať a pripraviť sa na ďalšie zápasy lepšie. Súperkám zo Serede blahoželám k víťazstvu“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Po sobotňajšej prehre sme do zápasu vstupovali ešte s väčším odhodlaním vyhrať a vydať zo seba svoje maximum. Do zápasu sme vstúpili pomerne odmerane, no po pár vydarených akciách sme sa rozbehli. Začali sme vyhrávať, no do druhej štvrtiny sme vstúpili nesústredené a tak sa skóre obrátilo. Inkasovali sme od súpera body hlavne zo streľby a tým si vytvorili vyšší náskok, ktorý sme už nedokázali dohnať. Vo štvrtej štvrtine sme získali niekoľko lôpt vďaka pressingu, avšak bolo to už neskoro a tak to zápas významne neovplyvnilo. Konečné skóre bolo 43:65 pre Sereď“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie E.Komanová.