BK SOŠŽ Cassovia Košice 35 - 62 BK ŠKP 08 Banská Bystrica
12 feb 2017 - 10:00......KADETKY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 35:62 (16:19, 22:39, 30:45) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Piteková 10, Maximová 8, Cabanová 5, Petrušková 5, Ulianinová 7 (Hudáková 2, Basová 2, Polášeková 1/6 doskokov/, Komanová). Tréner: M.Klasovský

„Dievčatá začali sústredene a v úvode sa hral vyrovnaný súboj. V druhej štvrtine sme však poľavili v koncentrácii a súper nám odskočil. Do druhého polčasu obe družstvá vstúpili s dôrazom na obranu, čo vyústilo do stavu tretej štvrtiny v pomere 8:6. Záver však opäť patril Bystrici. Som ale rád, že dievčatá bojovali do konca zápasu, napriek nepriaznivému stavu. Mrzí ma, že sa mi nepodarilo zapojiť do hry úplne všetky dievčatá, najmä kvoli chýbajúcej hernej praxi, ktorú žiadny tréning nenahradí. Verím však, že ich čas čoskoro príde. Taktiež ma veľmi mrzia nepríjemnosti hráčok Bystrice po našom zápase“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Po vydarenom sobotňajšom zápase nás na domácej palubovke čakal súper z Banskej Bystrice. Vedeli sme, že zápas nebude ľahký a preto sme doň vstúpili s plným nasadením, o čom svedčí aj skóre v prvej štvrtine 14:16. Bohužiaľ v druhej 10 minútovej časti sa nám už veľmi nedarilo. Robili sme veľa chýb ako neodstavovanie hráčov a zbytočné stratené lopty. Hoci sme so súperom prehrávali o niekoľko bodov, snažili sme sa bojovať do úplného konca zápasu. Verím, že nás tento zápas posunul ďalej a určite sa z neho poučíme“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie A.Maximová.