BK SOŠŽ Cassovia Košice 70 - 66 BK Slovan Bratislava
13 mar 2016 - 15:30Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Radko Dvorščák, asistent trénera BK SOŠŽ Cassovia Košice

Aj keď sa tešíme z víťazstva treba priznať, že herný prejav bol na míle vzdialený od toho čo sme schopní hrať. V útoku sme boli viac než pomalí a to dokonca aj v postupnom útoku v nacvičených situáciach. Každopádne gratulujem celému kolektívu k dôležitému víťazstvu a prajem veľa pozitívnej energie do ďalšej práce.

Alexandra Mončeková, hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice

Samé sme si zápas sťažili, mohli sme vyhrať o viac bodov. Keby sme hrali rýchlejšiu hru, boli by sme ťažšie ubrániteľné pre súperky, ktoré celý čas hrali relatívne pomalú hru a možno by sa nám podarilo dať viac ľahkých bodov. Sme však rady, že sa nám podarilo napriek všetkým taktickým aj obranným chybám zápas dotiahnuť do víťazného konca.

Vyjadrenie hostí

Danilo Rakočevič, tréner BK Slovan Bratislava

Dlho nám trvalo kým sme sa rozbehli a dostali do tempa. V druhom polčase sme zlepšili obranu, hrali sme agresívnejšie, ale v útoku sme zahodili a nedali ľahké koše. Bol to pre nás výborný zápas pre budúci víkend.

Soňa Lavríková, hráčka BK Slovan Bratislava

Na začiatku zápasu sme sa celkom dobre rozbehli a dokázali sme viesť o niekoľko bodov. Snažili sme sa zahrať čo najlepšie aj napriek nevydareným strelám a doskokom. Momentálne je pre nás dôležitejší ďalší zápas s Popradom.