BK SOŠŽ Cassovia Košice 48 - 62 BK Slovan Bratislava
22 okt 2016 - 16:30......EXTRALIGA ŽENY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Ján Hricko, tréner BK SOŠŽ Cassovia Košice:

Slabý úvod z pohľadu útoku ale aj obrany, veľa chýb v obrane a zlé riešenie zlomových situácií. Nízka aktivita v útočnej fáze zápasu.

Lucia Kašperanová, hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice:

K prehre dopomohlo to, že na ihrisku bola zlá komunikácia a nízka úspešnosť streleckých pokusov. Výkon družstva bol rozpačitý. Nerešpektovali sme pokyny trénera a absentovala aktívnejšia hra z podkošových priestorov.

Vyjadrenie hostí

Danilo Rakočevič, tréner BK Slovan Bratislava:

Pomohla bojovnosť a veľmi dobrá hra v útoku aj obrane v prvom polčase. Musíme byť spokojní. Toto je pre nás dôležité víťazstvo a možeme sa tešiť, že sme dobre zvládli tento zápas. Mali sme veľkú krízu v tretej štvrtine ale dali sme sa dokopy a pevne držali spolu do konca zápasu.

Marta Vargová, hráčka BK Slovan Bratislava:

Po výbornom prvom polčase sme stratili koncentráciu ale v tých chvíľach nás podržala mladá Olšová. Začali sme plniť pokyny trénera a o našej výhre rozhodli maličkosti a presné trojkové pokusy. Bola to pre nás dôležitá výhra a som spokojná hlavne s našou bojovnosťou. Každým zápasom sa náš výkon zlepšuje.