BK SOŠŽ Cassovia Košice 36 - 20 BKM Bardejov
14 jan 2017 - 14:00......KADETKY..... Košice, ŠA SOŠŽ Palackého 14

Kadetky

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BKM Bardejov 36:20 (17:0, 24:7, 33:13) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Komanová 14/6 doskokov/, Ulianinová 5, Piteková 5, Haová 4, Maximová 2 (Petrušková, Lukčová, Túryová po 2, Jančová, Čavarová, Ivánová, Hrabová). Tréner: M.Klasovský

 „Súper k nám dorazil v malom počte a v niektorých prípadoch ešte aj so zdravotnými problémami. Napriek tomu podal sympatický výkon. Naše dievčatá však nenechali nič na náhodu a hneď na začiatku si vybudovali pohodlný náskok, ktorý sme si potom už udržali až do konca stretnutia. Som rád, že sme mohli do hry zapojiť všetky hráčky, a že tie si svoju úlohu na ihrisku zastali. Musím tiež priznať fakt, aspoň pre mňa potešujúci, že možno až na dva malé momenty boli rozhodcovia dnešného zápasu pri dobrom posudzovaní diania v podstate “neviditeľní”. Dievčatám gratulujem k postupu medzi prvú osmičku a verím, že ich to povzbudí vo svojom ďalšom napredovaní“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Do zápasu s Bardejovom sme vstupovali s jednoznačným cieľom vyhrať. Nepodcenili sme súpera a do zápasu sme nastúpili od začiatku s plným nasadením. Súper hral zónu, čo nám dalo príležitosť “oprášiť” si akcie do zónovej obrany a skúsiť si zahrať trošku iný štýl hry ako zvyčajne. Náskok sme si vytvorili vďaka rýchlym protiútokom a celkovo si myslím, že každá z nás podala pekný výkon. Zápas skončil výsledkom 36:20 pre našu stranu“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie E. Komanová.