BK SOŠŽ Cassovia Košice 42 - 81 GOOD ANGELS Košice
13 feb 2016 - 16:00Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Ján Hricko, tréner BK SOŠŽ Cassovia Košice

Prvý polčas bol z našej strany výborný avšak tento dojem úplne pokazili posledné dve minúty. V druhej časti sme sa snažili uhrať solídny výsledok, no únava z predošlého zápasu a úzka lavička nám to komplikovala. Klobúk dole pred babami za nasadenie do poslednej sekundy.

Petra Nedoroščíková, hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice

V zápase, ktorý mal od úvodu jasného víťaza sme chceli uhrať čo najprijateľnejší výsledok. Takmer dve štvrtiny sme hrali a aj pôsobili kompaktne. Škoda záveru druhej štvrtiny, ktorý sme absolútne nezvládli. V druhom polčase sme doplácali hlavne na úzku lavičku. Na zápas nás nastúpilo osem z toho sa tri vyfaulovali. S počtom hráčok, ktoré mal tréner k dispozícii sme na viac žiaľ nemali.

Vyjadrenie hostí

Peter Jankovič, asistent trénera GOOD ANGELS KOŠICE

Vstup do zápasu z našej strany nebol príliš koncentrovaný. V obrannej fáze to nebolo zle, ale v útoku sme všetko riešili streľbou z diaľky. Až v 15. minúte za stavu 23:23 sa nám podaril urobiť prijateľnejší náskok a šnúrou 1:16 sme zápas kontrolovali. Po zmene strán už bol zápas v plnej réžii nášho družstva a celý čas sme zveľaďovali náskok.

Michaela Lukačiková, hráčka GOOD ANGELS KOŠICE

Zo začiatku to bolo náročne keďže nám streľba vôbec nepadala a ukazovala sa únava po 2 zápasoch za sebou. Po prvej štvrtine za stavu 13:13 sme pritvrdili v obrane a už nám vychádzali rýchle protiútoky a začala padať aj streľba. To nám zabezpečilo postupné zvyšovanie náskoku a dotiahnutie zápasu do víťazného konca.