BK SOŠŽ Cassovia Košice 46 - 44 MBK Ružomberok
05 nov 2016 - 12:30......KADETKY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

BK SOŠŽ Cassovia Košice – MBK Ružomberok 46:44 (10:11, 26:29, 38:34) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Polášeková 15/17 doskokov/, Strompová 15/9 doskokov/, Ulianinová 3/8 doskokov/, Piteková 1, Cabanová 0 (Basová 7, Komanová 2, Zapletalová 2, Maximová 1, Haová 0, Lukčová 0). Tréner: M. Klasovský

 „S tímom Ružomberka sme sa na začiatku tejto sezóny už mali možnosť stretnúť v prípravnom zápase. Takže sa dá povedať, že sme sa navzájom basketbalovo čiastočne poznali. Nedá sa povedať, že by v dnešnom zápase malo výrazne navrch ktorékoľvek z družstiev, čo v konečnom dôsledku odzrkadľuje aj konečný výsledok. Počas zápasu sme sa museli vyrovnať aj s nebasketbalovými problémami, keď sa hneď niekoľko dievčat sťažovalo na nevoľnosť, čo do značnej miery zúžilo našu rotáciu. Dievčatá však bojovali jedna za druhú, bolo vidieť ich veľké odhodlanie a túžbu zvíťaziť. Chcel by som aj takouto cestou oceniť aktívnu účasť lavičky, rovnako aj všetkých naších hráčok, ktoré sa do nominácie na tento zápas nedostali, no prišli svoje spoluhráčky podporiť a povzbudzovaním a pripomínaním naších pokrikov dopomohli k sústredeniu a určite aj k nášmu víťazstvu. Rovnako sa chcem poďakovať, dovolím si povedať, našemu fanklubu, ktorý nás sprevádza na všetkých zápasoch a všetkým, ktorí nás prišli v zápase podporiť“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M. Klasovský.

„Do zápasu s Ružomberkom sme vstúpili s odhodlaním vyhrať a s dobrou koncentráciou. V obrane sa nám darilo, no útok bol často urýchlený a nezorganizovaný. Celý zápas sa tak niesol v napínavom duchu, kvôli nerozhodnému stavu až do konca zápasu kde sme zabojovali a s dvojbodovým rozdielom nakoniec vyhrali“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie R. Ulianinová.

Publikované: 7.11.2016 Autor: Radko Dvorščák