BK SOŠŽ Cassovia Košice 36 - 94 Piešťanské Čajky
05 nov 2016 - 16:00......EXTRALIGA ŽENY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Ján Hricko, tréner BK SOŠŽ Cassovia Košice:

Úvodná štvrtina patrila Čajkam. Chyby v obrane a obranný doskok nám robil veľké problémy. Druhá štvrtina bola už lepšia. Zodpovedne sme odstavovali a zvýšili aktivitu v útoku. Po polčase opäť prišiel útlm a veľa zbytočných strát nás stalo solídny výsledok. Baby hrali až do poslednej sekundy a preto ich chválim za prístup. Gratulujem Čajkam k víťazstvu.

Dominika Petrušková, hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice:

K dnešnej prehre nám dopomohla naša slabá aktivita na odstavení a doskoku. V rámci našich aktuálnych možností môžme byť s výkonom spokojný, pretože sme bojovali a podali dobrý výkon s kvalitným súperom. Samozrejme, že je z našej strany na čom pracovať.

Vyjadrenie hostí

Richard Kucsa, Piešťanské Čajky:

V zápase sme potvrdili úlohu favorita. Úvod bol z našej strany solídny, ale v druhej štvrtine sme poľavili. Strata koncentrácie spôsobila množstvo stratených lôpt, čo sa nám v ťažších zápasoch môže vypomstiť. Gratulujem dievčatám k úspechu.

Nikola Dudášová, Piešťanské Čajky:

V tomto zápase sme prišli potvrdiť rolu favorita, ako aj kvalitu ktorú máme. To sa nám aj v priebehu zápasu potvrdilo. Na druhej strane sa musíme vysporiadať so stratami, ktoré sme v tomto zápase zaznamenali. Ťažko rozprávať o spokojnosti, alebo nespokojnosti v zápase v ktorom vyhrávate takýmto rozdielom. Plnili sme pokyny trénera a to na čom pracujeme na tréningoch. Zápas sme vyhrali, čo bol hlavný cieľ.