BK SOŠŽ Cassovia Košice 54 - 55 Young Angels 2000 Košice
03 okt 2015 - 09:00Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

V sobotu 3.10.2015 sa odohralo odvetné stretnutie s úvodným rozskokom o 9:00 v Aréne na SOŠ Železničnej. Odvetné stretnutie sa konalo za pár hodín, počas ktorých sa dievčatá stihli prinajlepšom vyspať. Od stretnutia si všetci sľubovali opäť pekný basketbal plný zvratov a vzájomných súbojov, čo aj priebeh celého zápasu pre prítomných divákov zabezpečil.

“Trocha nás mrzí prehra hlavne preto, že bola najtesnejším možným rozdielom. Nevešame hlavu, odohrali sme opäť dobré stretnutie, ktoré nás basketbalovo posunulo dopredu. Som rád, že dievčatá po nevydarenej prvej štvrtine, ktorú sme prehrali 3:14 bojovali a svojím umom sa vrátili do zápasu. Všetky ostatné štvrtiny sme vyhrali alebo hrali vyrovnane, čo nasvedčuje o našej sile. Taktiež ma teší, že v závere sme mali dostatok síl a energie aby sme súpera dostali pod tlak a skúsili ešte zvrátiť víťazstvo na našu stranu. Žiaľ aj keď šťastena bola na strane súpera, chcem celému tímu poďakovať za pekný úvod do novej sezóny ” vyjadril sa hlavný tréner košických kadetiek R. Dvorščák.

BK SOŠŽ Cassovia Košice – Young Angels 2000 Košice – 54:55 (3:14, 17:24, 34:41) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Krajcová 21, Mihaliková 9, Kačmárová 8, Rojtašová 5, Ulianinová 5, Maximová 2, Gyuriová 2, Strompová 2. Tréner: R. Dvorščák

Young Angels 2000 Košice: Machalová 25, Knappová 7, Hartmanová 7, Virazstová 6, Urbanová 5, Ušalová 3, Pahuliová 2. Tréner: P. Jankovič

TH: 12/19 – 13/26, FAULY: 25 – 16, TROJKY: 0 – 2. Rozhodovali: Živocký, Mekelová.  ŠTVRTINY: (3:14, 14:10, 17:17, 20:14).

Fotografie zo zápasov v spolupráci s hráčkami BK SOŠŽ Cassovia Košice nájdete TU