BKM Bardejov 47 - 72 BK SOŠŽ Cassovia Košice
20 nov 2016 - 10:00......KADETKY..... Bardejov, ŠH Mier

BKM Bardejov – BK SOŠŽ Cassovia Košice 47:72 (10:13, 27:31, 32:59) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Polášeková 22/8 doskokov, 6 získ.lôpt/, Ulianinová 13/5 získ.lôpt/, Strompová 7/6 doskokov/, Haová 7, Maximová 2 (Petrušková 7, Komanová 7,  Lukčová 5, Čavarová 2, Jančová, Zapletalová, Túryová ). Tréner: M.Klasovský

„Vstup do zápasu nebol z našej strany úplne najlepší. Bol to už náš tretí zápas v priebehu štyroch dní a možno aj preto sme sa rozbiehali pomaly a v podstate až do polčasu sme sa so súperom naťahovali. V tretej štvrtine sa nám nakoniec podarilo zlomiť odpor súpera a vypracovali sme si dostatočný náskok, ktorý sme si už udržali do konca zápasu“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Je mi ťažko sa vyjadriť k zápasu s Bardejovom, pretože dievčatá proti ktorým sme dnes hrali sú spolu krátko a dobre ich nepoznáme. Do Bardejova sme išli pozitívne naladené a s rovnakým cieľom ako vždy-cieľom vyhrať. Do polčasu bol stav vyrovnaný pre chaotickú hru z našej aj ich strany. Po 2. štvrtine sme sa skoncentrovali a začali hrať svoju hru. Náš súper už nevládal a to sme okamžite využili. V rýchlych protiútokoch sme získali veľa bodov. Ubehali sme ich až tak, že v útoku sme často boli 4 proti 2. Odskočili sme veľkým bodovým rozdielom, čím sme dali možnosť mladším spoluhráčkam, ktoré nemajú toľko príležitostí byť na ihrisku. Dnešná hra sa skončila naším víťazstvom so stavom 72:47. Za dnešnú snahu ďakujem mojím babám a trenérovi“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie M. Polášeková.