CBK Minibuseuropa Ťahanovce 67 - 71 BK SOŠŽ Cassovia Košice
13 nov 2016 - 09:00......JUNIORKY.....Košice, ZŠ Juhoslovanská

CBK Minibuseuropa KE – BK SOŠŽ Cassovia Košice 67:71 (17:27, 34:46, 55:52) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Arendáčová 20, Kardoheľová 17, Rojtašová 14, Mihaliková 9, Schmidtová 5, Kačmárová 5, Gyuriová 1. Tréner: J. Hricko

„Vynikajúci vstup do zápasu a dobrá úspešnosť striel z poľa postavili základ úspechu. Celý zápas sme kontrolovali my a udávali tempo až na tretiu štvrtinu, v ktorej sme poľavili a zbytočne strácali koncentráciu. Súper sa dotiahol v druhej polovici, ba dokonca aj viedol. No ‘bojovníčky’ z Cassovie to nenechali len tak, rýchlym prechodom a zvýšenou intenzitou v obrane to vrátili naspäť do našich rúk. Záver zápasu sme zvládli fyzicky aj takticky lepšie a vyhrali zaslúžene. Dôležité víťazstvo nielen čo sa týka bodov v tabuľke, ale aj psychická vzpruha pre kolektív.“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J. Hricko.

„Od prvej sekundy sme vstúpili do zápasu koncentrovane, zodpovedne s cieľom vyhrať, čo bolo aj kľúčom k nášho úspechu.Vďaka aktivite v obrane, rýchlemu prechodu a premeneným strelám sme dokázali udávať tempo hry takmer celý zápas. V tretej štvrtine sme síce poľavili, čo nás stálo aj vydretý bodový náskok, no v závere sa nám podarilo zápas zlomiť a vďaka našej veľkej bojovnosti a tímovej spolupráci sme zápas dotiahli do vytúženého víťazného konca“, vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie I. Kačmárová.