MBK Ružomberok 62 - 44 BK SOUŽ Cassovia Košice
18 dec 2016 - 11:30......KADETKY.....Ružomberok, ŠH Koniareň, Poľná 49

MBK Ružomberok – BK SOŠŽ Cassovia Košice 62:44 (16:8, 36:19, 47:29) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Ulianinová 9, Strompová 8, Haová 7, Maximová 2, Petrušková 2 (Polášeková 11, Komanová 4/7 doskokov/, Klimentová 1, Hudáková 0,Lukčová 0). Tréner: M.Klasovský

„Do zápasu sme nevstúpili najkoncentrovanejšie, čo sa s nami žiaľ ťahalo celý prvý polčas a vyústilo do vedenia Ružomberka o 17 bodov. Počas “veľkej” prestávky sme si pripomenuli naše predzápasové nastavenie sa s tým, že sa pokúsime výsledok ešte zvrátiť, čo sa nám čiastočne podarilo, keď sme sa súperovi priblížili na 10 bodov, no v závere nám súper opäť odskočil a musíme priznať, že zaslúžene zvíťazil. Teší ma, že sa dievčatá nevzdali ani za nepriaznivého stavu a bojovali do konca, na druhej strane ale musím sebakriticky povedať, že nebyť našej nekoncentrovanosti v prvom polčase, mohol mať zápas ďaleko vyrovnanejší priebeh“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Do nedeľného zápasu sme nevstúpili podľa našich predstáv. Nesústredenosť a nervozita sa na našej strane prejavili aj na polčasovom skóre, ktoré sme chceli v druhom polčase vylepšiť. Až v polovici tretej štvrtiny sme konečne začali hrať tak, ako sme mali hrať od začiatku, čo nás veľmi mrzí no aspoň sme sa nevzdali a napriek skóre sme bojovali až do konca zápasu“, vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie R. Ulianinová.