MBK Stará Turá 73 - 70 BK SOUŽ Cassovia Košice
02 apr 2017 - 14:00......JUNIORKY.....Stará Turá, ŠH Stará Turá

MBK Stará Turá BK SOŠŽ Cassovia Košice 73:70 (13:27, 36:41, 53:52) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Kardoheľová 20, Krajcová 14, Mihaliková 10, Schmidtová 6,  Rojtašová 5, Strompová 5, Ulianinová 4, Arendáčová 4, Gyuriová 2. Tréner: J.Hricko

„Do posledného súťažného zápasu tejto sezóny sme išli s jasným úmyslom uspieť. Bolo vidno, že baby sú odhodlané vyhrať a pobiť sa o každú loptu. Úvod patril nám. Dobrý vstup do zápasu sprevádzaný agresívnym pressingom. Polčas sme vyhrali o päť bodov. Druhá polovica sa niesla v duchu raz my raz oni. Vyrovnaný zápas plný pekných momentov na oboch stranách. V závere sa podarilo súperkám odskočiť na pár bodov, ktoré si až do konca zápasu udržali. Prehra o tri body mrzí, no bol to vyrovnaný zápas. Detaily rozhodli. Maličkosti, no pritom tak veľmi dôležité. Odohrali sme vynikajúci zápas. Dievčatá sa nemajú začo hanbiť. Bojovali do poslednej sekundy. Ukázali charakter a emócie. A to si cením. Ďakujem im za prístup, aj za vzorné reprezentovanie nášho klubu Cassovia“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J.Hricko.

„Posledný zápas našej sezóny sme odohrali proti Starej Turej. Do zápasu sme vstúpili s nasadením a bojovnosťou a polčas skončil v náš prospech. Po prestávke sa náš herný prejav zhoršil. Súperovi sme dovolili priblížiť sa. Turanky začali hrať rýchlo a bojovne a tak sme sa trápili až do konca zápasu. Zápas sme prehrali o tri body“, vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie N. Kardoheľová.