ŠŠK UNION Press Košice 49 - 57 BK SOŠŽ Cassovia Košice
12 nov 2016 - 12:00......JUNIORKY..... Košice, ŠH Loko, Čermeľská

ŠŠK Union Press Košice – BK SOŠŽ Cassovia Košice 49:57 (11:16, 26:33, 35:46) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Arendáčová 15, Rojtašová 12, Mihaliková 6, Kačmárová 6, Kardoheľová 6, Šimková 5, Schmidtová 3, Majerčíková 2, Gyuriová 2. Tréner: M. Klasovský

 „Dievčatá dnes hrali s nasadením a bolo vidieť, že do zápasu išli s odhodlaním vyhrať. Dá sa povedať, že sme priebeh kontrolovali, aj keď sme sa po zmene strán nevyhli jemnej strate koncentrácie, no v závere sme si umnou hrou udržali vedenie. Všetky dievčatá v zápase bojovali a podieľali sa na dnešnej výhre a ja verím, že ich to nakopne a povzbudí do ďalšej práce“, vyjadril sa asistent trénera junioriek Cassovie M. Klasovský.

„Vedeli sme, že tento zápas musíme vyhrať, keďže sme na tom boli po basketbalovej stránke lepšie ako súper. Snažili sme sa hrať rýchlo dopredu, čo nám aj zabezpečilo víťazstvo, keďže súperky nevládali a nestíhali sa vracať do neskôr postavenej zóny. V obrane sme robili chyby a to nám odplatili lacnými košmi. Keď sme neodstavili, nezískali sme ani loptu keďže na ich strane bola aj výšková prevaha. Zápas sme dotiahli do úspešného konca, ale myslím si, že sme mohli vyhrať aj väčším bodovým rozdielom“, vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie S. Arendáčová.