Young Angels 1999 Košice 64 - 49 BK SOŠŽ Cassovia Košice
17 okt 2015 - 10:30Angels Aréna

Aj v druhom kole žreb prisúdil dievčatám z Cassovie košického súpera. Tento krát si v jednom víkende dvakrát zmerali sily s družstvom Young Angels 1999. Kvalitné Košické „derby“ sa odohralo v príjemnej atmosfére rodičov, priateľov a podporovateľov tohto nádherného športu v našom meste. Je vidieť, že basketbal má na území mesta silné zázemie a aj keď hráčky na ihrisku zvádzali pekné a tvrdé súboje v skutočnosti ich spája jedno a to láska k basketbalu.

“S výkonom v tomto zápase môžme byť spokojní je vidieť, že sme spravili opäť progres a so súperom sme dokázali držať krok. Podarilo sa nám nateraz uhrať zatiaľ najlepší výsledok. Trošku nás môže mrzieť zlý vstup do zápasu, keďže sme celú prvú štvrtinu prílišným rešpektom prehrali 6:20. Na druhej strane chcem vyzdvihnúť bojovného ducha dievčat, ktoré nesklonili hlavy a aj po nevydarenom úvode dokázali ďalšie štvrtiny hrať vyrovnane a dve aj vyhrať” vyjadril sa hlavný tréner kadetiek Cassovie R. Dvorščák.

Young Angels 1999 Košice – BK SOŠŽ Cassovia Košice – 64:49 (6:20, 21:34, 49:33) Štatistika zo zápasu

Young Angels 1999 Košice: Svetlíková 19, Biliková 13, Majorošová 10, Pahulyová M. 8, Gomoriová 6, Flešárová 4, Seňová 4. Tréner: J. Krajňák

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Krajcová 8, Mihaliková 7, Rojtašová 6, Kačmárová 5, Schmidtová 5, Piteková 4, Ulianinová 3, Šonková 3, Maximová 2, Majerčíková 2, Bohušová 2, Gyuriová 2. Tréner: R. Dvorščák

TH: 15/23 – 4/8, FAULY: 16 – 19, TROJKY: 1 – 3. Rozhodovali: Bohucký, Drotár.  ŠTVRTINY: (20:6, 14:15, 15:12, 15:16).