Young Angels Košice 64 - 42 BK SOŠŽ Cassovia Košice
02 okt 2016 - 09:00Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Young Angels Košice – BK SOŠŽ Cassovia Košice 64:42 (15:8, 28:17, 43:34) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Schmidtová 10, Arendáčová 8, Kardoheľová 7, Rojtašová 6, Mihaliková 3, Gyuriová 3, Majerčíková 2, Kačmárová 2, Kocáková 1. Tréner: J. Hricko

„Druhý zápas sme začali dobre, no opäť chyby v obrane a zahodené ‘tutovky’ nás opäť prenasledovali. Aj v druhom zápase sme bojovali do konca, no v závere aj napriek dobrému priebehu sme prehrali o 22 bodov. Ďalším pozitívom je, že si zahrali všetky hračky. A v tomto trende budeme pokračovať aj ďalej. Baby podali solídny výkon a už teraz sa teším na ďalších súperov“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J. Hricko.

„Nedeľný zápas nebol z nášho pohľadu zďaleka tak koncentrovaný ako sme si na predzápasovej porade povedali. Doslova dievčatá súpera v odvetnom zápase podcenili. Víťazstvo sme si uhrali šírkou lavičky. Som presvedčený, že aj z tohto stretnutia si dievčatá odniesli cenné skúsenosti, ktoré zúročia v budúcnosti. Hráčkam z Cassovie ďakujem za možnú konfrontáciu v ktorej nám boli dôstojným súperom a prajem veľa úspechov v sezóne“, vyjadril sa tréner junioriek Young Angels R. Dvorščák.

Publikované: 6.10.2016 Autor: Radko Dvorščák, Autor titulky: MaximGorkij