Young Angels Košice 77 - 47 BK SOŠŽ Cassovia Košice
19 nov 2016 - 15:00......KADETKY..... Košice, Angels aréna

Young Angels Košice – BK SOŠŽ Cassovia Košice 77:47 (20:16, 35:22, 49:34) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Strompová 12/7 doskokov/, Komanová 10, Ulianinová 8, Basová 6, Cabanová 0 (Polášeková 6, Piteková 3, Maximová 2,  Petrušková 0). Tréner: M.Klasovský

„Dievčatám nemôžem uprieť snahu a bojovnosť. Myslím si, že sme boli súperovi vyrovnanejším súperom, ako to ukazuje výsledok. Žiaľ, urobili sme veľké chyby pri návrate do obrany a dovolili sme súperovi až príliš veľa jednoduchých zakončení z rýchleho protiútoku. Myslím, že to asi nakoniec najviac ovplyvnilo konečný výsledok zápasu.“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„V sobotu nás čakalo košické derby so súperom Young Angels. Vedeli sme, že tento zápas nebude ľahké odohrať, no napriek tomu sme nemali pred zápasom žiaden strach. Práve naopak, do zápasu sme nastúpili s odhodlaním vydať zo seba na ihrisku to najlepšie, čo vieme. Prvé minúty stretnutia si nikto nedokázal ani tipnúť, kto bude víťazom. Každou odohratou minútou si obe družstvá dokazovali, že majú na to, vybojovať si výhru pre svoj tím. Súperky využili ich silnú stránku vybiehať do rýchlych protiútokov, na ktoré sme časom doplatili. V niektorých minútach sme sa zbytočne unáhlili a stratili pár dôležitých lôpt. Aj keď bol stav v poslednej štvrtine dá sa povedať konečný, nevzdávali sme sa do poslednej sekundy, ale bojovali sme za náš tím“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie P. Petrušková.