Young Angels Košice 86 - 23 BK SOŠŽ Cassovia Košice
23 mar 2017 - 18:00......KADETKY..... Košice, ŠH Loko, Čermeľská

Young Angels Košice – BK SOŠŽ Cassovia Košice 86:23 (20:6, 40:11, 60:21) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Ulianinová 5, Maximová 4, Strompová 4, Cabanová 2, Polášeková 1/6 doskokov/(Haová 5, Klimentová 2, Komanová, Jančová,Petrušková, Lukčová, Túryová). Tréner: M.Klasovský

„Mali sme dobrý vstup do zápasu z pohľadu obrany, no v útoku sa nám nedarilo presadiť sa. Postupne však súper zvýšil intenzitu aj v obrane aj v útoku, čo nás pravdepodobne zlomilo. Napriek nepriaznivému stavu sa naše dievčatá po prestávke ešte snažili ukázať, že basketbal hrať vedia, no súper si už víťazstvo s prehľadom ustrážil. Oceňujem, že v družstve súpera sa zjavne pracuje na útočnom ‘spacing-u’, čo bolo v dnešnom zápase pekne vidieť a blahoželám im k víťazstvu“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

 „Na palubovku sme vstúpili s tým, že ideme odohrať vyrovnaný zápas, a že budeme bojovať od prvej sekundy až po poslednú. V prvej štvrtine sa nám darilo. Lavička žila, čo nám pomohlo vydať zo seba maximum. Potom sme však dostali pár rýchlych košov a my sme popustili z našej obrany“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie S. Klimentová.