Hor sa na ďalšiu sezónu

Po dlhých letných chvíľach plných slnka, prázdninovej pohody a oddychu prichádza pre mnohých športovcov opäť čas spojený s možnosťou kvalitne sa pripraviť na ďalšiu sezónu.
Výnimkou v tomto smere nie sú ani hráčky nášho klubu, ktoré už pár týždňov tvrdo “zarezávajú” v snahe vytvoriť si do sezóny čo najvýhodnejšiu štartovaciu pozíciu.
Pre spestrenie takzvanej “letnej prípravy” a určite aj pre isté utuženie klubového kolektívu sa naše “mlade nádeje” zúčastnili sústredenia v Novej Ľubovni.
Pre tento účel sme si tento rok zvolili hotel Sorea v Ľubovnianskych Kúpeľoch, ktorého personálu a vedeniu by sme sa radi aj takýmto spôsobom poďakovali za vytvorenie príjemného prostredia a za besprostrednú pomoc.

Bezpochyby namáhave (veď aj o to na sústredeniach ide :) ), no isto aj zaujímavé a miestami aj zábavné tréningy si mohlo vychutnať približne 50 “našich dievčat”, ktoré si počas tréningov mohli užívať príjemnú prírodu a po nich sa občerstviť vodou priamo z ľubovnianskych prameňov.
Aj napriek tomu, že sa nám počas niektorých dni počasie snažilo prekaziť naše úsilie trénovať, dievčatá to vždy zvládli a nevypustili ani jeden jediný tréning. Boli ochotné a odhodlané v tejto časti prípravy ísť naplno, miestami až na úplnú hranicu svojich síl.

Veríme, že toto sústredenie splnilo svoj účel a že dievčatá si odnášajú veľa príjemných spomienok a cenných skúseností a samozrejme aj nadobudnutú kondíciu 😉 .

Aj za dievčatá snáď môžeme už len dodať, že sa na nadchádzajúcu sezónu spoločne tešíme a rešpektujúc našich tohtosezónnych súperov pokračujeme v tvrdej príprave.

 

my