MLADŠIE MINI ŽIAČKY ODOHRALI ĎALŠIE STRETNUTIE

V nedeľu 6.3.2016 mali mladé Cassoviačky nasmerovanú cestu do Starej Ľubovne, kde ich čakala dohrávka stretnutia s tamojšími basketbalistkami. Úvodný rozskok bol naplánovaný po vzájomnej dohode o 10:30.

„Dievčatá sa na stretnutia so Starou Ľubovňou vždy veľmi tešia, nakoľko nás čaká súper, ktorý nám basketbalovo sedí a vždy s ním odohráme krásne a vyrovnané stretnutie plné zvratov. Inak tomu nebolo ani v nedeľu. Aj keď sme si prvou štvrtinou spravili náskok v ďalších úsekoch hry sme akosi „spohodlneli“. Nemá význam hovoriť o chybách, nakoľko sme presvedčení, že dievčatá robia na ihrisku čo im sily, vedomosti a skúsenosti dovolia. Teší nás, že sa zápas hral až do konca a domáce dievčatá sa nevzdali, keďže nám pripravili krásnu drámu až do konca. Veríme, že správna cesta ako dievčatá porastú je hrať vyrovnané stretnutia, kde sa to raz podarí inokedy nie. Určite máme načom pracovať, no chuť dievčat je pre nás motiváciou. Dali sa na dlhú cestu a sme radi, že sa na nej stretnú s momentami, ktoré ich posunú dopredu. Súperovi chceme poďakovať za krásnu atmosféru ako aj celý zápas, ktorý opäť raz posunul oba tímy dopredu“, vyjadril sa  šéftréner Cassovie R. Dvorščák.

Najbližší predbežný program Ml. mini Cassovia Košice:

  • sobota 12.3.2016 Minibasketbalová liga Košice V. kolo ročník narodenia 2006/2007 TELOCVIČŇA ZŠ Mateja Lechkého, Jána Pavla II. 1, 040 23 Košice
  • sobota 19.3.2016 Minibasketbalová liga Košice VI. kolo ročník narodenia 2004/2005 ZŠ Čaňa
  • nedeľa 20.3.2016 o 14:00 CBK Košice : Cassovia Košice, ZŠ Juhoslovanská 2, 040 13 Košice

Fotografie zo zápasov v spolupráci s Radkom Dvorščákom nájdete TU

Publikované: 7.3.2016 Autor: Radko Dvorščák