MLADŠIE MINI ŽIAČKY ODOHRALI POSLEDNÝ LIGOVÝ ZÁPAS

V nedeľu 22.5.2016 odohrali svoj posledný ligový zápas naše najmladšie basketbalistky v oficiálnej súťaži pod hlavičkou SLOVENSKEJ BASKETBALOVEJ ASOCIÁCIE. Ich záverečným súperom sa stali dievčatá z Young Angels Košice. Zápas sa odohral v telocvični na ZŠ Lechkého s úvodným rozskokom o 10:00.

„V prvom rade by som chcel poďakovať všetkým dievčatám v družstve a ich rodičom za to, že  sa basketbalu v priebehu celej sezóny venovali. Máme za sebou prvý, no zďaleka nie posledný rok pod deravými košmi. Dôležité je, že sme začali a naberali prvé skúsenosti. Určite máme chuť a motiváciu pracovať, aby sa náš herný prejav s pribúdajúcim vekom zlepšoval. Nie je dôležité ako vyzerajú momentálne výsledky. Hlavné je, aby deti systematicky pracovali a strávili plnohodnotné dectvo. Našim cieľom je vychovať hráčky do seniorskej kategórie a nájsť v družstve adeptky na reprezentačný dres. Súperkam ďakujeme za celosezónnu férovu hru a prajeme veľa úspechov na finálovom turnaji, ktorý sa uskutoční na sídlisku Ťahanovce v termíne 3.-5.6.2016“, vyjadril sa  šéftréner Cassovie R. Dvorščák.

Najbližší predbežný program Cassovia Košice:

  • nedeľa 5.6.2016 Minibasketbalová liga Košice VIII. (záverečné) kolo ročník narodenia 2004/2005 Telocvičňa UPJŠ Medická 4, Košice

Fotografie zo zápasov v spolupráci s Radkom Dvorščákom nájdete TU

Publikované: 24.5.2016 Autor: Radko Dvorščák