MLADŠIE MINI ŽIAČKY S ĎALŠÍMI SKÚSENOSŤAMI

V nedeľné popoludnie nastúpili najmladšie nádeje klubu v basketbalovom stretnutí proti košickému družstvu CBK. Zápas sa odohral na palubovke súpera po vzájomnej dohode s úvodným rozskokom o 14:00.

„Aj keď bolo od úvodu jasné, že súper je zatiaľ nad naše sily dievčatá sa nevzdali a snažili sa uhrať čo najlepší výsledok. Mrzieť nás môže hlavne nevydarená prvá štvrtina, ktorú sme vysoko prehrali. V ďalšom priebehu hry sa dievčatá pozbierali a ukázali, že aj proti jasnému favoritovi dokážu dôstojne hrať. Máme radosť z toho, že hráčky po zlom vstupe nezvesili hlavu. Je vidieť, že idú správnym smerom a už v tomto veku začínajú rozumieť, že stretnutie trvá 40 minút. Veríme, že tohto faktu sa budú držať v priebehu celej svojej športovej kariéry. Škoda len, že sme v zápase nenastúpili v plnom zložení, určite sme mohli uhrať ešte lepší výsledok. Každopádne opäť sme inkasovali menej bodov, čo je povzbudzujúce do ďalšej práce. Sme hrdí, že dievčatá bojujú a hlavne, že sa basketbalom bavia a majú ho radi“, vyjadril sa  šéftréner Cassovie R. Dvorščák.

Najbližší predbežný program Ml. mini Cassovia Košice:

• nedeľa 10.4.2016 Cassovia Košice – YA 2005 Košice 14:00 Telocvičňa Gymnázium, Park mládeže 5, Košice
  • sobota 23.4.2016 Minibasketbalová liga Košice VI. kolo ročník narodenia 2006/2007 TELOCVIČŇA UPJŠ, Medická 4, Košice
  • nedeľa 24.4.2016 Cassovia Košice – Stará Ľubovňa 14:00 Telocvičňa Gymnázium, Park mládeže 5, Košice
  • sobota 30.4.2016 Minibasketbalová liga Košice VII. kolo ročník narodenia 2004/2005 ???