PROJEKT BABY BASKETBAL NAVŠTÍVIL ZŠ DRÁBOVU

Druhé kolo projektu Baby Basketbal bolo utorok 5.12.2017 smerované na ZŠ Drábovu. Na tamojšej škole sa akcia zorganizovala už niekoľko krát a vždy len s pozitívnym ohlasom. V tento deň si do priestorov školy našlo cestu spolu osem skupín a to MŠ Dénešova „A-B-C-D“, MŠ Myslava „A”, MŠ Húsková „A”, Anglická škôlka SPLASH „A“, ZŠ Drábova „A“.

„Na tejto škole sme celkovo projekt spúšťali 25.2.2016. Bolo to naše priekopnícke školské zariadenie. Je vidieť, že náš zámer sa tu udomácnil a škola sa aj týmto spôsobom prezentuje pred možno svojimi budúcimi žiakmi. Záujem školy o šport detí je tu viac než príkladný, začo treba pochváliť hlavne jej vedenie. Vhodná spolupráca školy, klubu a zanietenej trénerky prináša postupne svoje ovocie. Dokázali sme do školy dotiahnuť na toto kolo okolo 80 detí, ktoré navštívili nielen priestory telocvične, ale nahliadli aj do tried, či navštívili miestnu “čaviarničku”, kde si mohli oddýchnuť a občerstviť sa. Ukázali sme deťom, že na tejto škole môžu okrem vzdelania  kvalitne, systematicky a hlavne odborne rozvíjať svoje pohybové schopnosti, či získavať nové pohybové zručnosti. Energiu a spokojnosť detí s touto akciou prezentuje aj priložená fotogaléria. Je jasne, že detí táto pohybová a tvorivá aktivita nadchla. Môžme teda vyhlásiť, že aj toto v poradí už 13 stretnutie s týmto projektom bolo motivujúce a viac než úspešné. Určite radi navštívime aj ďalšie Materské škôlky, či Základné školy, kde našu myšlienku Baby Basketbal radi odprezentujeme“ vyjadril sa R. Dvorščák.

Najbližší program Baby Basketbal:

  • streda 13.12.2017 Baby Basketbal Košice III. ročník, III. kolo, ročníky narodenia 2010 a ml., Základná škola Trebišovská 10, Košice

Fotografie z akcie v spolupráci s Radkom Dvorščákom nájdete TU

Informácie z predchádzajúcich kôl nájdete TU

Publikované: 5.12.2017 Autor: Radko Dvorščák