VÝSLEDKY CASSOVIE Z VÍKENDU

Juniorky

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BKM Bardejov 102:53 (21:14, 44:24, 68:42) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Mihaliková 25, Arendáčová 19, Kardoheľová 19, Rojtašová 14, Ulianinová 7, Strompová 6, Krajcová 5, Šonková 3, Schmidtová 2, Gyuriová 2.  Tréner: J.Hricko

„Predposledný súboj na domácej palubovke proti Bardejovu mal jasný priebeh od úvodu až po záver. Dievčatá si schuti zastrieľali. Hrali sme rýchlo a jednoducho. Za pozitívum tohto stretnutia vnímam fakt, že baby nevypli ani v závere a v poslednej štvrtine nastrieľali 36 bodov. Priestor dostali všetky hráčky a bolo len na nich ako ho využijú. Trochu nás mrzí nesplnený cieľ v defenzíve, kde sme si stanovili hranicu 40 bodov a menej. Nevadí, musíme popracovať na týchto činnostiach. Čaká nás doma Union a potom cestujeme do Zvolena a Starej Turej. Cieľom bude zostať na víťaznej vlne a popracovať na činnostiach, ktoré nám robia problémy“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J.Hricko.

 „V sobotu sme odohrali zápas proti dobre známemu družstvu a to proti BKM Bardejov. Do zápasu sme nastúpili s nasadením a s cieľom vyhrať zápas s čo najvyšším rozdielom, čo sa nám aj podarilo. Hrali sme ako kolekív a všetky hráčky sa o konečný stav nejakými bodmi zaslúžili. V zápase padla naša prvá 100-vka v tejto sezóne začo sme veľmi radi. Tento zápas bol jeden z tých ľahších zápasov, ale aj napriek tomu to bola dobrá previerka našich schopností“, vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie T. Krajcová.

Mladšie mini žiačky

Young Angels 2006 Košice BK SOŠŽ Cassovia Košice 32:73

BK SOŠŽ Cassovia KošiceCBK Minibuseuropa Košice 72:38

 „V sobotu sme odohrali ďalší z naplánovaných turnajov mladších mini žiačok. Mohli sme byť svedkami krásneho basketbalu tejto najnižšej kategórie. Dievčatá predvádzali ukážkový basketbal primeraný ich veku. Pomaly sa učíme disciplinovane plniť pokyny trénerky či už pred, počas a po zápase, za čo musím dievčatá pochváliť. Taktiež musím skonštatovať, že v týchto dvoch zápasoch hráčky podali najtímovejšie výkony či už v obrannej alebo útočnej fáze hry za doposiaľ odohraté zápasy čo ma veľmi teší. Samozrejme súperkám ďakujeme za konfrontáciu, lebo ako som sa už minule vyjadrila, keby nebolo ich, tak by sme nemali príležitosť všetko natrénované zúžitkovať a predviesť na ihrisku“, vyjadrila sa trénerka družstva Cassovie P. Nedoroščíková.

Publikované: 8.3.2017 Autor: Radko Dvorščák