BK ŠKP 08 Banská Bystrica 63 - 24 BK SOŠŽ Cassovia Košice
17 nov 2016 - 14:15......KADETKY..... Banská Bystrica, ŠH gym. Tajovského

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BK SOŠŽ Cassovia Košice 63:24 (11:6, 27:10, 49:17) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Strompová 7/7 získ.lôpt/, Piteková 5, Maximová 5, Ulianinová 3/6 získ.lôpt/, Polášeková 2 (Petrušková 2, Basová, Jančová, Haová, Lukčová, Komanová, Cabanová). Tréner: M.Klasovský

 „Zápas odzrkadlil asi najviac – “Po hodoch býva bruchabôľ”. Po domácom víťazstve s týmto súperom sme žiaľ dnes na ich palubovke pôsobili až príliš ustráchane na to, aby sme dievčatám z Bystrice dokázali dostatočne vzdorovať. Nezačali sme zle, no nedarilo sa nám presne zakončiť ani z vyložených pozícií, na ktoré sme sa vždy dosť natrápili. Naopak Bystričankám padalo takmer všetko a zaslúžene vyhrali“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Do zápasu sme vstupovali s motiváciou kvôli predošlej výhre s týmto súperom. Ale už pri vstupe do zápasu sa nám nedarilo. Strácali sme lopty, nedokázali sme premieňať koše a veľkou častou chybou boli kroky. Držali sme sa signálov a pri možnostiach vniku sme to nevyužili. V 3/4 sa nám darilo viac, dávali sme body spod koša a zmenšili sme ich náskok. Aj keď sa nám v zápase nedarilo, povzbudzovali sme sa a snažili bojovať až do konca.“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie D. Haová.