BK SOŠŽ Cassovia Košice 64 - 45 BAM Poprad
03 dec 2016 - 15:00......KADETKY..... Košice, ŠA SOŠŽ Palackého 14

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BAM Poprad 64:45 (12:6, 28:19, 45:28) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Strompová 30/12 doskokov,7 získ.lôpt/, Polášeková 9/6 doskokov/, Maximová 8, Ulianinová 3/6 doskokov/, Piteková 0 (Basová, Haová, Cabanová po 4, Čavarová, Lukčová, Túryová, Hrabová). Tréner: M.Klasovský

 „Dnes sme sa opäť mali možnosť konfrontovať so súperom z Popradu. Do zápasu sme vstúpili celkom dobre, čím sme možno zaskočili aj hráčky súpera a prvú štvrtinu sme vyhrali 12:6. I napriek snahe Popradčaniek ešte zvrátiť zápas, dievčatám sa podarilo udržať si bojovnosť a nasadenie počas celého zápasu, za čo ich chem pochváliť. Vďaka dobrému kolektívnemu výkonu, i ‘bodovým hodom ;)’ jednotlivkýň sme nakoniec zaknihovali víťazstvo“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„V sobotu 3. decembra sme odohrali už druhý ligový zápas s Popradom. Po minulej prehre sme vstupovali do zápasu so sústredenosťou a bojovnosťou napraviť našu chybu, čo sa nám aj odvďačilo. Zo začiatku sme viedli a v takomto duchu to pokračovalo celý prvý polčas. Do druhého polčasu sme vstúpili nesústredené, čo súper využil a dotiahol náš získaný náskok. Vďaka trénerovým slovám a povzbudzovaniu z publika od rodičov a spoluhráčok sme sa spamätali. Podarilo sa nám znovu nadobudnúť náskok a aj ho zvýšiť. Nakoniec sme spoločnými silami doviedli stretnutie do víťazného konca so stavom 64:45“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie A. Strompová.