BK SOŠŽ Cassovia Košice 55 - 51 BK ŠKP 08 Banská Bystrica
02 jan 2016 - 17:00Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Ján Hricko, tréner BK SOŠŽ Cassovia Košice

Hlavným dôvodom dnešnej našej výhry bola kolektívna hra v obrane a výšková prevaha pod košom. Záver zápasu sme zvládli lepšie ako súper. Dievčatám gratulujem k ich prvej výhre.

Alexandra Mončeková., hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice

V dnešnom zápase sme chceli podať čo najbojovnejší výkon a baviť sa basketbalom. Mali sme aj dobré aj zlé úseky, ale za každého stavu sme sa snažili bojovať, pretože sme veľmi chceli vyhrať. Sme šťastné, že konečne prišla výhra a dúfame, že nie je posledná.

Vyjadrenie hostí

Milan Špiner, tréner BK ŠKP 08 Banská Bystrica

Do nového roku sme vstúpili s podstatne obmeneným kádrom, keď naše družstvo opustili obe „klasické“ pivotky. V doležitých momentoch sme však zahadzovali jednoduché strelecké pokusy a školáckymi chybami sme trestuhodne nakladali s rýchlymi protiútokmi. V nervóznom závere mal súper viac šťastia a zaknihoval tak svoje prvé víťazstvo v sezóne, k čomu im môžem jedine pogratulovať. Zápas sme si prehrali však sami.

Natália Jelenčíková, hráčka BK ŠKP 08 Banská Bystrica

Zoberieme si ponaučenie a v ďalšom zápase musíme eliminovať chyby, ktoré sme urobili v tomto zápase. Samozrejme, do ďalšieho zápasu nastupujeme s jasným cieľom. Vyhrať.