BK SOŠŽ Cassovia Košice 63 - 67 BK Slovan Bratislava
27 nov 2015 - 15:30Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Ján Hricko, tréner BK SOŠŽ Cassovia Košice:

S prehrou určite nemôžeme byť skopojní. Na druhej strane to bol lepší zápas, ako sme odohrali v októbri na Slovane kde sme prehrali o 27 bodov. Mrzieť nás môže hlavne záver prvého polčasu, v ktorom sme inkasovali za približne tri minúty 9 bodov a dali 1. Škoda je, že sme pre zranenie do našej aj tak úzkej rotácii hráčok nemohli zapojiť Migovú. Chcel by som pochváliť kolektív, že našiel v závere sily a bojoval o výsledok až do záverečného zvuku sirény. Verím, že aj tento zápas nás posunul ďalej. Vždy je načom pracovať a som presvedčený, že družstvo sa chce zlepšovať.

Júlia Desiatniková, hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice:

Zápas sme prehrali hlavne nekoncentrovanou obranou na konci prvého polčasu. V tretej štvrtine sme pokračovali vo výkonoch z konca prvého polčasu. V poslednej štvrtine sa nám podarilo znížiť náskok, ale na výhru to už nestačilo. Stále máme čo zlepšovať. Aj keď sme zlepčili hru v závere, dotiahli náskok a pokúsili sa o zvrátenie, žiaľ zápas sme už neotočili v náš prospech.

Vyjadrenie hostí

Danilo Rakočevič, tréner BK Slovan Bratislava:

Sme veľmi spokojní s víťazstvom. Po dlhom čase sme odohrali dobrý zápas. Dievčatá podali kolektívny výkon. Blahoželám im k výhre.

Simona Marcová, hráčka BK Slovan Bratislava:

Hrali sme veľmi dobre. Bojovali sme od začiatku. Mali sme ku koncu krízu. Poľavili sme v koncentrácii, ale našťastie sme to dotiahli do víťazného konca. Sme spokojní. Bol to pre nás dôležitý zápas.