BK SOŠŽ Cassovia Košice 102 - 53 BKM Bardejov
04 mar 2017 - 15:30......JUNIORKY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

BK SOŠŽ Cassovia Košice – BKM Bardejov 102:53 (21:14, 44:24, 68:42) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Mihaliková 25, Arendáčová 19, Kardoheľová 19, Rojtašová 14, Ulianinová 7, Strompová 6, Krajcová 5, Šonková 3, Schmidtová 2, Gyuriová 2.  Tréner: J.Hricko

„Predposledný súboj na domácej palubovke proti Bardejovu mal jasný priebeh od úvodu až po záver. Dievčatá si schuti zastrieľali. Hrali sme rýchlo a jednoducho. Za pozitívum tohto stretnutia vnímam fakt, že baby nevypli ani v závere a v poslednej štvrtine nastrieľali 36 bodov. Priestor dostali všetky hráčky a bolo len na nich ako ho využijú. Trochu nás mrzí nesplnený cieľ v defenzíve, kde sme si stanovili hranicu 40 bodov a menej. Nevadí, musíme popracovať na týchto činnostiach. Čaká nás doma Union a potom cestujeme do Zvolena a Starej Turej. Cieľom bude zostať na víťaznej vlne a popracovať na činnostiach, ktoré nám robia problémy“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J.Hricko.

 „V sobotu sme odohrali zápas proti dobre známemu družstvu a to proti BKM Bardejov. Do zápasu sme nastúpili s nasadením a s cieľom vyhrať zápas s čo najvyšším rozdielom, čo sa nám aj podarilo. Hrali sme ako kolekív a všetky hráčky sa o konečný stav nejakými bodmi zaslúžili. V zápase padla naša prvá 100-vka v tejto sezóne začo sme veľmi radi. Tento zápas bol jeden z tých ľahších zápasov, ale aj napriek tomu to bola dobrá previerka našich schopností“, vyjadrila sa hráčka junioriek Cassovie T. Krajcová.