BK SOŠŽ Cassovia Košice 58 - 62 CBK Minibuseuropa Ťahanovce
07 jan 2017 - 14:30......JUNIORKY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

BK SOŠŽ Cassovia Košice – CBK Minibuseuropa KE 58:62 (13:16, 34:37, 45:51) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Arendáčová 16, Mihaliková 12. Rojtašová 10, Kardoheľová 10, Strompová 6, Schmidtová 3, Gyuriová 1.

„Zápas mal vyrovnaný priebeh v druhej polovici nám súper odskočil na 9 bodov no aktívnou obranou sme sa vrátili do zápasu a stiahli na dva body. Mali sme to vo vlastných rukách. Škoda zbytočných strát, ktoré prichádzali v najnevhodnejších momentoch a množstvo zahodených striel spod koša. Za zmienku stoji aj 12 nepremenených trestných hodov. Dievčatá boli odhodlané vyhrať, žiaľ v zlomových momentoch sme nedokázali urobiť ten posledný krôčik k víťazstvu“, vyjadril sa tréner junioriek Cassovie J.Hricko.

„Dnešný zápas bol pre nás veľmi dôležitý. Potrebovali sme vyhrať, aby sme sa dostali bez problémov do prvej osmičky. Bolo aj na nás vidieť, že nám v krvi pulzuje adrenalín. Úvod zápasu sme nevystihli a preto sme ich takmer celý zápas skórovo dobiehali. Zápas sa niesol vo vyrovnanom duchu. Najviac nás však môžu mrzieť nepremenené šestky a strely z pod koša. To sa nakoniec odzrkadlilo na našom výsledku, keď sme zápas prehrali o 4 body“, vyjadrila sa kapitánka junioriek Cassovie M. Mihaliková.