BK SOŠŽ Cassovia Košice 30 - 79 GOOD ANGELS Košice
31 okt 2015 - 17:00Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

Vyjadrenie domácich

Ján Hricko, tréner BK SOŠŽ Cassovia Košice:

Priebeh zápasu ako aj výsledok jasne naznačuje, že kvalita je na strane súpera. V priebehu zápasu sme mali problém s prekonávaním zónových presingov ako aj celkovo sme neskoro a pomaly reagovali na časté zmeny obrán súpera. Na druhej strane sme oproti zápasu s Piešťanmi pôsobili útočnejšie čo je dobré znamenie do ďalších zápasov. Sme radi, že sa nám súpera podarilo udržať pod 80 bodov.

Petra Nedoroščíková, hráčka BK SOŠŽ Cassovia Košice:

Podarilo sa nám splniť cieľ, ktorý sme si s babami pred zápasom dali a to nedostať od súpera viac ako 80 bodov. Súper nás prekvapil s častým menením obrán, z čoho vyplývali ich ľahké koše. Priebeh aj výsledok zápasu bol jasný už od začiatku no aj napriek tomu sme sa do zápasu snažili dať v rámci našich schopností a možností všetko.

Vyjadrenie hostí

Peter Jankovič, asistent treénera Good Angels Košice:

Zápas sme poňali ako skúšobný pred stredajším Euroligovým duelom. Myslím si, že od začiatku nebolo pochýb o našom víťazstve. Počas zápasu sme si skúšali rôzne alternatívy obrany, na ktorých momentálne pracujeme. Sme spokojní s priebehom zápasu ako aj výkonom mladých hráčok, ktoré dostali v tomto duely dostatok priestoru aby ukázali čo v nich je.

Michaela Lukačiková, hráčka Good Angels Košice:

Hrali sme dobre, čo sa odrazilo na celom priebehu stretnutia. Snažili sme sa počúvať pokyny trénera a ono to akosi potom aj išlo. Počas celého zápasu sme boli nad súperom. Úprimne, čakalo sa, že vyhráme no nemohli sme ani na chvíľu poľaviť v obrane. V útoku sme sa snažili hrať rýchlo, jednoducho a trestať chyby súpera „voľnými pozíciami“ na zakončenie.