BK SOŠŽ Cassovia Košice 44 - 70 ŠŠK Žilina-Budatín
11 mar 2017 - 16:00......KADETKY..... Športová Aréna SOŠŽ, Palackého 14, Košice

BK SOŠŽ Cassovia Košice – ŠŠK Žilina – Budatín 44:70 (11:13, 20:40, 28:57) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Strompová 13/6 doskokov,7 ziskov/, Maximová 12/8 doskokov, 5 ziskov/, Haová 7, Komanová 3, Túryová (Petrušková 5, Cabanová 2, Lukčová 2, Čavarová). Tréner: M.Klasovský

 „Musíme si sebakriticky priznať, že dnešný zápas sme si prehrali sami.V žiadnom prípade nechcem znižovať kvalitu súpera a k zaslúženému víťazstvu mu gratulujem, no (pre mňa) z nepochopiteľných príčin sme sa za stavu 11:4 rozhodli, že zápas sa už vyhral, resp. vyhrá sám. Trvalo nám viac ako tri štvrtiny, kým sme pochopili, ako jednoducho sa dá poraziť vysunutá obrana súpera, ktorá nás úplne zdeptala. Až na výnimky, sme až príliš skoro zvesili hlavy. Žiaľ, za dnešný náš výkon sme si víťazstvo nezaslúžili. Verím, že sa z toho aspoň poučíme“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Do zápasu sme vstupovali s tým, že ideme vyhrať. Zápasu sme sa uchytili a dali sme zopár rýchlych košov. Super však na nás vytiahol vysoký press, cez ktorý sme mali problém prejsť. Stratili sme veľa lôpt, z ktorých oni dali koše. Taktiež sme nepremenili veľa trestných hodov čo sa potom odzrkadlilo aj na výsledku“, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie M.Lukčová.