BK SOŠŽ Cassovia Košice 31 - 96 Young Angels Košice
28 jan 2017 - 15:00......KADETKY..... Košice, ŠA SOŠŽ Palackého 14

BK SOŠŽ Cassovia Košice – Young Angels Košice 31:96 (11:27, 19:49, 23:73) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Ulianinová 10, Haová 6, Polášeková 2/6 doskokov/, Maximová, Cabanová (Lukčová 8, Petrušková a Jančová po 2, Ivánová 1, Hudáková, Komanová, Čavarová).

„Dali sme síce prvý kôš, no po ňom nám súper ukázal svoju silu, i keď v mnohých prípadoch so šťastím v zakončení, hneď v prvej štvrtine si dokázal vytvoriť značný náskok. Aj keď nerád, no musím priznať, že bojovnosť a nasadenie a najmä sústredenie neboli dnes žiaľ u viacerých našich hráčok na takej úrovni, ako býva zvykom. Stačí, keď sa pozrieme na úspešnosť streľby, najmä trestných hodov, no možno ešte viac na množstvo doskočených lôpt súpera a asi najviac na počet stratených lôpt. Číslo 57 asi ani nechcem viac komentovať. Na druhej strane ma teší fakt, že niektoré hráčky naopak ukázali, že bojovať vedia a verím, že im rovnaké nasadenie vydrží aj naďalej a strhnú ním aj ostatné hráčky. Taktiež ma teší, že sa dievčatá, ktoré doteraz nedostávali toľko času na ihrisku nezľakli a ukázali svojou bojovnosťou, že hrať sa dá aj s takýmto súperom. Verím, že sa z tohto zápasu dokážeme poučiť. Súperovi blahoželám k víťazstvu“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Súpera sme už poznali takže sme vedeli aký typ hry od neho môžme očakávať. Do prvej štvrtiny sme vsúpili s nasadením, ktoré sa pomaly začalo strácať v druhej štvrtine. Súperovi sme dovolili dať ľahké koše z našich vlastných chýb vďaka čomu si spravili náskok. Do druhej polovice zápasu sme vstúpili s väčším nasadením a hrali sme až do úplného konca zápasu neberúc ohľad na stav, čo vytváralo atmosféru v telocvični. Zo zápasu si berieme pozitívne ale aj negatívne veci, ktoré musíme obmedziť“ vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie R. Ulianinová.

Publikované: 30.1.2017 Autor: Radko Dvorščák