ŠBK Spišská Nová Ves 62 - 61 BK SOŠŽ Cassovia Košice
22 okt 2016 - 09:00......KADETKY..... Spišská Nová Ves, ŠH SNV

ŠBK Spišská Nová Ves – BK SOŠŽ Cassovia Košice 62:61 (15:13, 29:31, 44:48) Štatistika zo zápasu

BK SOŠŽ Cassovia Košice: Strompová 11/13 doskokov/, Piteková 6, Ulianinová 5, Petrušková 5, Cabanová 4 ( Komanová 15/6 doskokov/, Basová 5/6 doskokov/, Haová 4, Lukčová 4, Hudáková 2, Klimentová 0). Tréner: M.Klasovský

 „Po slabšom, mierne nekoncentrovanom začiatku, sme sa postupne dostali do vedenia a ako tak sme kontrolovali hru. Žiaľ, nepodarilo sa nám súperovi odskočiť na výraznejší rozdiel a to napriek tomu, že sa nám darilo vypracovať si voľnú pozíciu pod košom, no zradilo nás zakončenie. Súper sa zakaždým dokázal dotiahnuť a v záverečných sekundách sa mu podarilo ísť do jednobodového vedenia, na čo sme už žiaľ nedokázali zareagovať. Družstvu zo Sišskej Novej Vsi gratulujem k víťazstvu“, vyjadril sa tréner kadetiek Cassovie M.Klasovský.

„Prvá štvrtina zápasu nám nevyšla, celá bola chaotická akoby sme nevedeli, čo máme robiť. Po zlom úvode sme sa trochu prebrali a vedenie sme obrátili na našu stranu. Ale vždy, keď sme sa dostali do vedenia sme sa uspokojili s tým ako to je a vtedy sa na nás súper dotiahol. Útočný doskok súpera nám opäť robil problémy. Našimi niekedy aj zbytočnými faulami sme im darovali veľa trestných hodov. Mali sme dobré ale aj zlé momenty a hlavne tými zlými sme ich držali v zápase. Pred zápasom nám bolo povedané, že všetky dievčatá sú mladšie ako my a myslím si, že sme sa uspokojili s tým, že to bude jasná výhra a preto náš výkon nebol taký ako by sa očakávalo. Z tohto zápasu si berieme obrovské ponaučenie a postupne sa budeme snažiť naše chyby odstraňovať, vyjadrila sa hráčka kadetiek Cassovie M. Piteková.